Paintball

Paintball


Atrakcje » Gry drużynowe » Paintball

Kolorowa wojna na kulki wypełnione barwnikiem spożywczym stanowi nieodłączną atrakcję wielu imprez firmowych. Przebrani w mundury wojskowe uczestnicy niepozornej zabawy mają do wykonania szereg misji wyznaczonych przez Naszych "Trenerów". Zdobycie flagi przeciwnika, eksterminacja, ochrona prezydenta, odbijanie zakładnika to podstawowe scenariusze, które na życzenie urozmaicamy dodatkowymi efektami specjalnymi takimi jak zasłony dymne, granaty painballowe, pojazdy wojskowe.

W przypadku dłuszych, rozbudowanych scenariuszy udostępniamy "punkty medyczne" w których gracz odzyskuje możliwość gry w danym scenariuszu. Wyposażenie każdego gracza stanowi mundur maskujący, maska ochronna, rękawiczki oraz półautomatyczny karabinek miotający kolorowymi kulkami z farbą (marker). Eliminacja polega na zaznaczeniu przeciwnika jedną rozbitą kulką.

Ta pasjonująca gra drużynowa stanowi doskonałe narzędzie pozwalające na realizację wielu ważnych aspektów dotyczących zasobów ludzkich w firmach. Współpraca zespołowa, wyłonienie lidera w grupie, integracja, szybkie podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych stawiają grę paintball na wysokiej pozycji w szeregu proponowanych przez nas atrakcji. I to wszystko na łonie natury!!!

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep