Paintball

Łamigłówki


Atrakcje » Ninja specjal » Łamigłówki

Doskonała zabawa dla grupy bądź indywidualnie. Do dyspozycji Państwa szereg zabaw i gier logiczno-zręcznościowych, dzięki którym niejeden mózg rozgrzeje się do czerwoności. Specjalnie przygotowane stanowiska z trenerem wtajemniczającym gości w świat zgadywanek i magii. Nie lada wyzwanie do pokonania, a więc do dzieła!

 

Powerball
Ten przypominający Yo Yo przedmiot wcale nie jest zabawką. Jednocześnie dostarcza ogromnej satysfakcji. To nowoczesne urządzenie a konkretnie jego budowa powoduje, iż jest to jedna z najszybszych bezsilnikowych maszyn na świecie. Gdy wprawimy w ruch za pomocą specjalnej żyłki naszego powerballa musimy go rozkręcać, ruchem obrotowym nadgarstka. Twój nadgarstek poczuje wielką siłę od obracającego się urządzenia, po pierwszym użyciu drżenie dłoni niemal pewne. Przy 15 tysiącach obrotów na nadgarstek działa siła ok. 20 kg! Wbudowany komputer podaje aktualne obroty oraz ostatnio uzyskane najszybsze obroty (rekord). Dla niektórych pobicie rekordu jest celem zabawy, której skutkiem ubocznym jest wzmocniony nadgarstek i chwyt.W pakiecie powerballa oferujemy również grę GYA – to magiczne urządzenie kontroluje oraz podsumowuje szybkość reakcji, pomysłowość oraz zdolności zapamiętywania przez gracza poszczególnych sekwencji zapalających się świateł.

 

Bedlam Cube
Rewelacyjna angielska łamigłówka złożona z 13 elementów. Zadanie, którym jest ułożenie z nich kostki, można wykonać na... 19.186 sposobów ! Zgodnie z hasłem reklamowym Bedlam Cube "odnajdź choć jeden z nich, a będziesz geniuszem". Elementy Bedlam Cube wykonane są z solidnego, odpornego na zniszczenie plastiku. Rekordzistą świata w układaniu Bedlam Cube na czas jest Anglik Danny Bamping, który w 2006 roku osiągnął rezultat 11,03 sek.

Twórcą kostki jest Bruce Bedlam - ekscentryczny badacz najsłynniejszej budowli megalitycznej świata w Stonehenge. Jego IQ należy do najwyższych zanotowanych w historii. Bruce Bedlam jest obecnie dyrektorem badawczym Stonehenge Ltd.

 

Brain Teaser Puzzle
Nowa łamigłówka z serii Puzzlomatic - Puzzle KOBE ! 7 elementów i aż 101 możliwych do ułożenia figur. Wytęż wzrok i pomyśl w jaki sposób należy układać 7 elementów aby stworzyć wszystkie możliwe formy.

 

GYA
Ta niesamowita gra uzależniła już niejedną osobę! Urządzenie w kształcie kuli w zależności od programu gry wymaga sprytu, szybkości reakcji, pomysłowości oraz zdolności zapamiętywania przez gracza poszczególnych sekwencji zapalających się świateł. Kto zdobędzie najlepszy wynik?

 

Kostka wąż
Zostań mistrzem i ułóż w jak najkrótszym czasie rozwiniętą kostkę składającą się z 27 elementów!

 

Magiczny pakiet
Poznaj tajniki magii wcielając się w szalonego iluzjonistę. Dzięki specjalnie przygotowanym sztuczkom spróbuj oczarować uczestników imprezy pokazując im tricki, których efekt końcowy zależy tylko od twoich umiejętności i szybkiego przeszkolenia.

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep