Paintball

Show Barmańskie


Atrakcje » Pokazy » Show Barmańskie

Open bar staje się coraz bardziej modny na wszelkich spotkaniach biznesowych i imprezach firmowych. Serwując cocktaile dla gości do białego rana staramy się zawsze stworzyć miłą i ciepłą atmosferę której w wielu barach brakuje. W trakcie trwania open baru drinki podawane są gościom w niezwykły sposób - z wykorzystaniem technik barmaństwa w stylu wolnym. Uczestnicy mogą również wejść za bar i z fachową pomocą przygotować własny cocktail - przeprowadzamy błyskawiczne szkolenia. Szkolenia te są fantastycznym dodatkiem, tworzą oryginalny klimat imprezy dzięki któremu goście lepiej się bawią.

Cocktaile które przyrządzamy pochodzą nie tylko z kart - na Twoje zamówienie przygotujemy cocktail o Twoim ulubionym smaku czy kolorze.

Podczas imprez na życzenie udzielamy rad jak łatwo, smacznie i efektownie przygotować cocktail we własnym domu aby zadziwić znajomych czy partnera.

Nasi barmani posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie alkoholowej oraz imprez barmańskich, zawsze dostosowują się do tematu imprezy aby zapewnić gościom maksymalny poziom zadowolenia.

W skład open baru wchodzą wódki czyste, wódki smakowe, wódki gatunkowe, giny, rumy, wermuty, jako doskonały aperitive szampany, tequile, whiskey, koniaki, szeroka paleta likierów i syropów, napoje gazowane, niegazowane, egzotyczne soki oraz owoce.

Pokazy barmańskie doskonale nadają się na elegancki bale, imprezy firmowe, spotkania biznesowe jak również imprezy jubileuszowe, a nawet wesela. Występy barmańskie trwają 10, 15, 20 a nawet 30 do 40 minut. W czasie pokazu staramy się załapać interakcje z bawiącymi się gośćmi. Pokaz jest elegancki, efektowny i bardzo dynamiczny - przyciąga oko obserwatora. Stosując te elementy jednocześnie tworzy się niezwykłe widowisko zapadające w pamięć każdemu uczestnikowi imprezy.

Organizując kilka setów dbamy o różnorodność, sety są przygotowane w różnych aranżacjach muzycznych i ruchowych.

Pierwszym z nich jest zazwyczaj dynamiczny pokaz pod muzykę filmową, drugi odbywa się pod muzykę orientalną a w części kulminacyjnej sprzęt barmański zostaje podpalany.

Każdy występ jest szczegółowo przygotowywany, ruchy są synchronizowane z muzyką co dodatkowo podnosi widowiskowość.

Programy występów w zależności od podkładu muzycznego:

  • muzyka filmowa
  • muzyka orientalna
  • muzyka klubowa
  • muzyka dance
  • muzyka kubańska
  • muzyka hawajska
  • muzyka techno
  • muzyka country

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep