Paintball

Segway


Atrakcje » Pojazdy » Segway

Ten magiczny pojazd sprawia w zdumienie każdego, kto nie próbował jeszcze jazdy na wyposażonym w żyroskop i komputer jednoosiowym Segwayu. Dzięki elektronice pojazd przeciwstawia się prawom fizyki i utrzymuje w pionie stojącego kierowcę, który przechylając się do przodu lub do tyłu sprawia, iż pojazd przyspiesza lub hamuje. Płynne skręcanie odbywa się dzięki drążkowi, a żyroskopy i elektronika pozwalają na rajdy w każdym terenie. Nasz model X2 to wersja typowo terenowa, dzięki czemu możemy go wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Osiąga prędkość do 25km/h!

Segway stanowił idealne narzędzie dla funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i służb ochrony. Już teraz u nas możesz skusić się na jazdę tym wspaniałym pojazdem!!! Przebieg zabawy i konkurencji ustalamy indywidualnie w zależności od miejsca i czasu.

UWAGA! ZAUFAJ SWOJEJ INTUICJI - ZRÓB WRAŻENIE NA INNYCH

O unikalności Segway’a świadczy niezbicie fakt mnogości jego zastosowań we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej aury, którą roztacza to urządzenie. Aury, która jak magnes przyciąga zainteresowanie publiczności - gdziekolwiek Segway się pojawi - na ulicy, na targach, w hipermarketach czy też w terenie!

Na Segway’ach można prowadzić kampanie promocyjne zarówno do masowego odbiorcy, jak i ukierunkowaną na wybraną grupę docelową. Dzięki zastosowaniu samostabilizujących się kołpaków oraz obudowy na drążek kierowniczy pojazdu, uzyskano znakomitą powierzchnię reklamową! Przekaz marketingowy pojawi się dokładnie tam, gdzie chce tego klient: Segway może się pojawić pod szkołą, w przejściu podziemnym, w supermarkecie, może również poruszać się z promotorem czy hostessą w określonym czasie po wybranej trasie w mieście, na chodniku na prawach pieszego!

Segway’e mogą służyć jako uzupełnienie klasycznych kampanii outdoorowych, ulotkowych, samplingowych, a także jako wsparcie promocji i wydarzeń specjalnych w Państwa firmie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep