Paintball

Fakir Show


Atrakcje » Pokazy » Fakir Show

Iluzja, taniec na tłuczonym szkle, człowiek guma to jedne z wielu umiejętności, jakie posiada nasz wspaniały czarodziej prezentujący wszystkie atrakcje w specjalnie przygotowanym programie pokazowym. Odrobina magii na imprezie firmowej z pewnością pozytywnie nastroi publiczność na cały wieczór.

Propozycja programowa:

  • 1 WEJŚCIE: zapalanie nogami świec, znikające swiece, wyginanie ciała, wraz z kimś z publiczności wyczarujemy gołebia którego zamienimy w węża, taniec z latającą kulą, czarodziejskie pióra zmieniajace kolory pod wpływem dmuchania widzów, strzelanie nogami z łuku. czas trwania ok.20 min.
  • 2 WEJŚCIE: taniec z ogniem, chodzenie po ogniu, chodzenie na tłuczonym szkle, wybieramy fakira z publiczności który próbuje swoich sił i odwagi na szkle, czarodziejski legwan(iguana zielona), ksieżniczka z publicznosci zostaje poddana "torturom" i zmierzy sie oko w oko z ogromnym pytonem z którym artysta zostaje wsród publiczności "do ostatniej zjedzonej osoby"(ludzie robia sobie zdjecia i głaszcza pytona) czas trwania ok.30 min

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep