Paintball

Belly Dance Show


Atrakcje » Pokazy » Belly Dance Show

Pokaz tańca brzucha to wyrafinowana atrakcja, która doda smaku każdej imprezie. Nic tak nie rozgrzeje i nie rozbawi uczestników firmowych bankietów jak orientalne show z udziałem profesjonalnej tancerki i instruktorki tańca brzucha. Zmysłowy taniec, bogate stroje, muzyka prosto z baśniowej krainy Nilu pozwolą oderwać się od codzienności i przenieść na chwilę do świata Orientu. Proponujemy pokazy solowe lub występy grupowe w różnych odsłonach:

  • klasyczny taniec arabski
  • wesoły i szybki taniec do arabskiej muzyki shaabi lub drum solo
  • kokieteryjny taniec z laską
  • tajemniczy taniec ze skrzydłami Isis
  • kolorowy i egzotyczny taniec z użyciem jedwabnych woali.

Specyficzne dla tego tańca akcesoria używane przez tancerkę dodają smaku i pikanterii podczas występu. Zabawa z udziałem gości próbujących swych sił w tańcu pod okiem instruktorki to na zakończenie pokazu doskonała okazja do integracji i świetnej zabawy.

Opcjonalnie proponujemy w trakcie pokazu dla gości stanowisko sisha bar. Jest to popularny w Egipcie ceremoniał palenia fajki wodnej Alladin, do dyspozycji wygodne, orientalnie przyozdobione stanowisko z miejscami siedzącymi, przy których każdy uczestnik może skosztować różnych smaków egipskiego beznikotynowego tytoniu.

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep