Paintball

Mindball


Atrakcje » Symulatory » Mindball

Potrafisz trzymać adrenalinę pod kontrolą? Czy potrafisz zapanować nad emocjami? Czy reagujesz w każdej sytuacji chłodno jak James Bond?

Przekonaj się sam podczas partii MINDBALL’a - inteligentnej gry na miarę XXI wieku, która nie tylko bawi, ale także uczy - jakże potrzebnej w dzisiejszych czasach – trudnej sztuki relaksu.

Neurofizjolodzy i psycholodzy dowiedli, że wyłącznie ten kto potrafi się kompletnie zrelaksować, jest w stanie również maksymalnie skoncentrować swoją uwagę. Nie ulega wątpliwości, że taka umiejętność jest nieodzowna dla wszystkich LUDZI SUKCESU.

Chcesz być zrelaksowany, bardziej efektywny w pracy, w szkole, mieć więcej czasu na relaks i rozrywki oraz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość?

Zagraj z nami!

Innowacyjny system treningowy, duel supermózgów, szermierka falami mózgowymi, urządzenie do prowadzenia terapii, fitness mózgu, skrzyżowanie mini piłki nożnej z kosmicznym ping-pongiem, rewolucyjna gra, znakomita atrakcja, gadżet rodem prosto z planu filmu science-fiction… To zadziwiające, ale wszystkie, użyte powyżej określenia, jak również wiele innych są prawdziwe. Szeroka paleta adekwatnych nazw znakomicie koresponduje z szerokim spektrum możliwości wykorzystania tego fenomenalnego stołu.

Mindball przybrał formę interaktywnej gry stołowej, którą obsługuje się WYŁĄCZNIE MYŚLAMI bez użycia archaicznego joysticka czy klawiatury. W rozgrywce bierze udział minimum 2 graczy, którzy maja przed sobą umieszczoną na samym środku stołu metalową piłeczkę pokrytą kauczukiem, reagującą na impulsy, przekazywane przez komputer wprost z umysłów graczy.

Dołączone zdjęcia:

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep