Paintball

O nas


O nas

Witamy !

Zabawa, pasja, adrenalina, przygoda, integracja to słowa, z którymi w sposób bezpośredni utożsamiamy sekrety naszej działalności ...

Firma Paintball Ninja rozpoczęła swoją działalność w roku 2005 organizując proste gry oraz turnieje paintballowe, których głównym hasłem był sport i zabawa. Rosnące zainteresowanie zarówno ze strony klientów indywidualnych jak i firm pobudziło wyobraźnię sugerując wdrożenie w życie nowych pomysłów, które w sposób ciągły wpływają na rozbudowę oferty.

Nowatorskie rozwiązania oraz sposób ich realizacji, własne zaplecze techniczne i doświadczenie potwierdzone referencjami wielu Klientów to atuty, dzięki którym można nam zaufać. Dbając o każdy szczegół staramy się wspólnie z Państwem wypracować idealny plan imprezy stanowiący klucz do sukcesu. Zwracamy bowiem uwagę na każdy etap współpracy począwszy od pierwszego spotkania, aż do ostatniej minuty realizacji projektu.

Mobilność i kompleksowość naszych usług pozwoli Państwu zaoszczędzić czas oraz zorganizować imprezę w dowolnym miejscu w kraju bądź za granicą. Pracownicy naszej firmy to ludzie nieprzypadkowi. Młodzi, wykształceni, kreatywni, często związani z branżą rekreacyjno-turystyczną oraz sportową (survivalowcy, ratownicy medyczni, harcerze, animatorzy oraz artyści) to ludzie , dla których praca stanowi realizację pasji.

Poprzez realizację imprez integracyjnych dla firm pragniemy udowodnić Państwu, jak bezcenną wartością jest możliwość spotkania pracowników firmy w niecodziennych okolicznościach . Narzędzia, którymi się posługujemy pozwalają zdecydowanie wyjść poza granice zwykłego spotkania pracowniczego. A to sprawia, iż te chwile spędzone razem zostaną w pamięci na długo.

Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep