Paintball

Pikniki firmowe


Pakiety programowe dla firm » Pikniki firmowe

Podstawowym celem organizowanego przez nas pikniku dla Państwa firmy jest uwiecznienie pewnego ważnego wydarzenia z życia przedsiębiorstwa, dzięki któremu zaproszeni pracownicy będą mieli możliwość integracji i dobrej zabawy. Miejscem takiego pikniku jest zakład firmy zlecającej, bądź ośrodek na terenie kraju odpowiadający założeniom imprezy. Okazje do organizacji takiego pikniku mogą być różne. Najczęstszym powodem jest jubileusz rocznicowy zamawiającego.

  • pikniki i imprezy firmowe zakładowe - celem jest integracja załogi zakładu, z reguły uczestnicy pikniku, to pracownicy i ich rodziny. Na takim pikniku muszą znaleźć się atrakcje dla dzieci. Impreza organizowana jest z reguły w dzień weekendowy.
  • pikniki i imprezy inauguracyjne - impreza organizowana jest na okoliczność oficjalnego otwarcia zakładu, hurtowni, magazynu, biurowca, oddziału. Może być imprezą dla załogi i ich rodzin, mogą być na nią zaproszeni potencjalni klienci i odbiorcy, którzy integrują się z załogą. Możliwy jest wariant zaproszenia przede wszystkim potencjalnych klientów, z pozostawieniem załogi w roli gospodarza, bez udziału rodzin. Impreza organizowana jest w weekend lub dzień powszedni.
  • pikniki i imprezy firmowe komercyjne - impreza organizowana z myślą o klientach i odbiorcach. Mogą uczestniczyć osoby z załogi firmy, bardziej jednak w charakterze gospodarzy. Zamawiający taki piknik chce dać do zrozumienia klientom, że są dla niego ważni, że docenia ich jako odbiorców. Impreza jest w charakterze krótka, nie łączy się z reguły z pokazem wyrobów. Ważne są osobiste rozmowy o współpracy, wspólna zabawa. Impreza krótka, organizowana raczej w dzień powszedni.
Zapisz się do newslettera:
boks_motywacja
boks_karta
boks_paintball
boks_sklep